GOOD FARM – сертифікація GLOBAL G.A.P. від А до Я

1503

Асоціація “Укрсадпром” підписала меморандум із проектом GOOD FARM, який забезпечує ефективне впровадження добровільного міжнародного стандарту безпеки сільськогосподарської продукції GLOBAL G.A.P. на підприємствах галузі садівництва та ягідництва.

GOOD FARM має більше 10 років практичного впровадження стандарту Global G.A.P. в Україні та забезпечив його впровадження на більшості підприємств – виробниках сільськогосподарської продукції в Україні, які успішно вийшли на нові ринки збуту, серед яких відомі представники галузі садівництва та ягідництва – ТОВ “Обрій” та
ТОВ “Бетек”, що в вже відкрили нові ринки збуту – Індонезію і Великобританію.

Наявність у спеціалістів GOOD FARM сільськогосподарської освіти і практичного досвіду сільськогосподарської діяльності дозволяють спілкуватись однією мовою із фермерами, які зацікавлені системно розвивати свої господарства та продавати українські фрукти і ягоди на найбільших ринках світу за конкурентною світовою ринковою ціною.

Відповідно до підписаного меморандуму, зокрема, передбачається:

Поширення інформації про діючий міжнародний стандарт Global G.A.P. та його особливості і переваги серед членів Асоціації та інших підприємств галузі садівництва, ягідництва та розсадництва;

Навчання представників галузі щодо процесів впровадження міжнародних стандартів та подальшої сертифікації;

Забезпечення високопрофесійного та економічно прийнятного надання послуг з приведення підприємств галузі у відповідність з міжнародним стандартом Global G.A.P. та підготовки до сертифікації.

Крім того, GOOD FARM забезпечує прозорість та доступність послуг з впровадження стандарту, а також особливі умови надання платних послуг членам Асоціації в сфері проведення діагностичного аудиту, впровадження стандартів та систем менеджменту, зокрема, шляхом реалізації акційних та пільгових пропозицій.

За таких умов, GOOD FARM забезпечить якісне та швидке впровадження стандарту Global G.A.P. на підприємствах галузі, а в результаті підписання меморандуму, члени Асоціації отримають переваги при його впровадженні та зможуть здешевшати витрати, пов’язані із сертифікацією.

Члени Асоціації “Укрсадпром” відчують переваги сертифікації із GOOD FARM.